CZ Neregistrovaný uživatel 
Odvolání souhlasu
 
Odvolání souhlasu se zasíláním informací elektronickou poštou a zákaz zpracovávat osobní údaje

Vážení uživatelé aplikace EOS Elektronického Objednávkového Systému (dále jen EOS), zde máte možnost odvolat souhlas se zasíláním informací elektronickou poštou (e-mailem) a zpracováváním osobních údajů. Prosím, překopírujte níže uvedený vzor žádosti, vyplňte požadované údaje a odešlete prostřednictvím uvedené emailové adresy pro odvolání souhlasu.
 
Vzor žádosti o "Odvolání souhlasu se zasíláním informací elektronickou poštou a zákaz zpracovávat osobní"

Odvolání souhlasu se zasíláním informací elektronickou poštou (e-mailem) a zákaz zpracovávat osobní údaje ……………………………………. (Jméno, příjmení) ……………………………………. (Adresa) ……………………………………. (Email) ……………… (Datum) Odvolání souhlasu se zasíláním elektronických zpráv Společnosti ……………………….., které jsem dne …………. udělil(a) souhlas pro zasílání zpráv elektronickou poštou nebo i jinak elektronicky, tento souhlas dnešního dne odvolávám. Dále žádám, abyste veškeré mé osobní informace ze svých databází odstranili a tím naplnili literu zákona o Ochraně osobních údajů, čímž dále vyslovuji nesouhlas se zpracováním těchto mých osobních údajů. Děkuji ……………………………………. (Jméno, příjmení)
 
Emailová adresa pro odeslání žádosti o odvolání

odvolanisouhlasu@trendvo.cz
 
 
Upozornění. 
Odvolání souhlasu se zasíláním informací elektronickou poštou e-mailem a zákaz zpracovávat osobních údajů je platné pouze pro osoby typu občan (koncový zákazní). OSVČ a firmy se řídí zákony a ustanoveními dle platného obchodního zákoníku.
 
NOVĚ NASKLADNĚNO
 
SALSA BC SPARKLING STARS • sůl koupel 6x15g Hvězda
 
 
Naše cena: 95,18 Kč

 
FIRST STEPS Usínáček + chrastítko plyš SET
 
 
Naše cena: 204,83 Kč
 
 
 
© 2004 design: ABNORMIS / programming: ZAS Group Chcete mít vlastní WEBshop napojený na Váš informační systém? Kontaktuje nás na jiriz@zasgroup.cz
 
<<< Výpis pro správce